چراغ خواب کودک نوزاد

قطعا چیدمان اتاق کودک یکی از بهترین لحظات هر پدرو مادری است. اغلب والدین کودک خود را در اتاق خوابی جدا می خوابانند تا در سنین بالاتر مشکل جداکردن اتاق کودک را نداشته باشند به همین منظور یکی از وسایل کاربردی برای اتاق خواب کودکان، چراغ خواب است. اما برای استفاده از چراخ خواب باید والدین توجه کنند که از این وسیله به درستی استفاده کنند و آن را در معرض دید کودک قرار ندهند تا کودک خواب راحتی داشته باشد.

چراغ خواب نوزاد

معمولا چراغ خواب را برای نترسیدن کودکان و یا رفت و آمد والدین به اتاق کودک استفاده می کنند، چراغ خواب ها به آرامش خیال کودک در خواب کمک می کنند حتی نمونه های از آنها در بازار موجود است که قبل از خواب کودک با یک نوای ملایم کودک را به خواب عمیقی فرو می برد. چراغ خواب های مورد استفاده در اتاق خوب کودکان دارای مزایای زیادی می باشند که ما به طور اختصار به چند نمونه از آن اشاره می کنیم :

پیشنهاد به شما : آغوشی

1-مانع از ترسیدن کودکان در شب می شود.

2-به والدین برای چک کردن کودک خود کمک می کند.

3-در صورت لزوم والدین می توانند با استفاده از نورکم پوشک کودک خود را تعویض کنند بدون اینکه آرامش کودک را برهم زنند.

چراخ خواب کودک دخترانه

هنگامی که والدین مجبور به ترک تخت خواب برای رفتن به اتاق کودک می شوند، با استفاده از چراغ خواب دیگر نیازی به روشن کردن لامپ ندارند، در نتیجه برای خوابیدن دوباره هیچ مشکلی نخواهند داشت علاوه براین یک نور مناسب می تواند به آرامش کودک در خواب کمک کند، معمولا رنگ های قرمز و نارنجی موجب آرامش و راحتی خیال کودک قبل خواب می شوند لزا از چراغ خواب هایی استفاده کنید که دارای رنگ قرمز و یا نارنجی هستند. اگر به دنبال خرید یک چراغ خواب مناسب هستید بهتر است به دنبال آن دسته از چراغ خواب هایی باشید که بعد از سوختن لامپشان قابلیت تعویض دارند و نیازی نیست چراغ خواب را به طور کامل تعویض کنید. برای والدینی که دوست ندارند تمام شب چراغ خواب روشن باشد، می توانند از چراغ خواب هایی استفاده کنند که تایمر دارند و در زمان تعیین شده به صورت کنترلی خاموش می شوند.

مطالعه ی بیشتر

نمایش دادن همه 6 نتیجه