پیش بند نوزاد

یکی از وسایل ضروری هنگام تهیه سیسمونی نوزاد ، خرید پیش بند نوزاد برای کودک است. این محصول که کاربردهای زیادی دارد از کثیف شدن لباس کودکان پیشگیری می کنند به گونه ای که با استفاده از این وسیله دیگر نیازی نیست روزانه چندین بار لباس کودکتان را تعویض کنید تا کودک تمیز و مرتب به نظر برسد. پیش بندها دارای یک لایه ضدآب در زیر هستند که مانع از نفوذ مایعات به لباس کودک می شود، کودکان معمولا تا زمانی که شروع به غذاخوردن نکرده اند نیازی به استفاده از پیش بند ندارند اما اگر دوست ندارید آب دهن کودکتان بر روی لباسش بریزد می توانید از این محصول استفاده کنید. معمولا پیش بندها از جنس پارچه ساخته می شوند اما نمونه های دیگری با رنگ و طرح های مختلفی در بازار موجود هستند .

پیشنهاد به شما : شیشه شیر

که با توجه به نیاز کودکتان می توانید اقدام به خرید نمایید. به طور کلی پیشبند نوزاد به دو دسته یکبار مصرف و دائمی تقسیم می شود، پیش بندهای یکبار مصرف همانطور که از نامشان پیداست بعد از یک بار استفاده قابلیت خود را از دست می دهند و دیگر قابل استفاده نیستند اما پیش بندهای دائمی قابلیت چندین بار استفاده دارند و دارای جنس های مختلفی با کیفیت بالا هستند. مدل های مختلف این محصول به شرح زیر می باشند:

پیشبند نوزاد

1-پیش بندهای استاندارد: این مدل از پیش بند نوزاد که نسبت به سایر مدل ها متداول تر است از گردن تا شکم کودک را می پوشاند و در مواقع غذا خوردن کودک لازم است.

2- پیشبند های سبک: این مدل نیز مانند یک لباس طراحی شده است که طرفین، جلو وحتی آستین های کودک را می پوشاند.

ست راحتی دخترانه

3-روپوش های پلاستیکی: این مدل از پیش بندهای نوزاد بسیار محکم و مقاوم هستند به گونه ای که آنها در جای خود ثابت باقی می مانند و به جای اینکه مایع را جذب کنند مایع را دفع می کنند. این نمونه دارای محبوبیت ویژه ای میان والدین می باشد. در هنگام خرید پیش بند برای نوزادتان به جنس آن توجه کنید، سعی کنید مدل هایی را انتخاب کنید که قابلیت شست و شو دارند زیرا بعد از هر بار استفاده می توانید آن را بشویید همچنین نحوه باز و بسته شدن پیش بند بسیار مهم است، مدلی را تهیه کنید که دارای بست و یا حلقه هایی در پشت گردن کودک باشد تا به راحتی باز و بسته شود.

مطالعه ی بیشتر

نمایش دادن همه 5 نتیجه