دستمال کاغذی

در گذشته های دور مردم برای نظافت از دستمال پارچه ای استفاده می کردند البته استفاده از دستمال پارچه معایب زیادی داشت. در سال 1894 میلادی کارخانه کاغذسازی به نام گوت لوب کروب کاغذ بسیار نازکی را اختراع کرد که این کاغذ برای نرم و لطیف شدن نیاز به آغشته شدن به گلیسرین داشت. بعد از این اختراع استفاده از دستمال کاغذی در سراسر دنیا رواج پیدا کرد به گونه ای که دستمال کاغذی در زندگی امروزی جایگاه ارزشمندی دارد و استفاده از آن نیز امری اجتناب ناپذیر است. دستمال کاغذی ها دارای بافت بسیار نرمی هستند که در بعضی از نمونه های آن طرح های متنوعی استفاده شده است.

قیمت دستمال کاغذی

دستمال کاغذی دارای محبوبیت ویژه ای میان مردم است که در مکان های مختلفی مانند آشپزخانه، سرویس بهداشتی، محل کار و… مورد استفاده قرار می گیرد. خرید دستمال کاغذی اهمیت بسیار زیادی دارد زیرا به طور مستقیم با بهداشت و سلامتی بدن انسان در ارتباط است اما اگر دستمال کاغذی خریداری کنید که کیفیت لازم را نداشته باشد نه تنها کمکی به شما نمی کند بلکه مشکلات بسیار زیادی برای شما به وجود می آورد. امروزه مدل های مختلفی از دستمال کاغذی در بازار موجود هستند که با توجه به نیازتان باید اقدام به خرید آن نمایید.

پیشنهاد خرید : حوله کودک

دستمال کاغذی ها در بسته بندی های متنوع از انواع جیبی، جعبه ای، نایلونی و پلاستیکی در ابعاد و اندازه های مختلفی در بازار عرضه می شوند که هر کدام دارای ویژگی و قیمت مختلفی می باشند. یکی از نکات مهمی که در هنگام خرید دستمال کاغذی باید در نظر بگیرید مکان استفاده از دستمال کاغذی است، آشپزخانه و سرویس بهداشتی به طور مستقیم با آب سروکار دارند بنابراین دستمال کاغذی مورد نظر برای این مکان ها باید باکیفیت و محکم و از همه مهم تر جذب بالایی داشته باشد تا در کمترین زمان آب روی پوست را جذب کند. هنگامی که قصد خرید دستمال کاغذی برای سرویس بهداشتی را دارید باید به استاندارد بودن آن توجه کنید زیرا این دستمال کاغذی به طور مستقیم با ناحیه تناسلی در ارتباط است و در صورتی که دستمال کاغذی بی کیفیت باشد مشکلات و حساسیت پوستی مخصوصا برای خانم ها به وجود می آورد.

خرید دستمال کاغذی

اگر قصد خرید دستمال کاغذی برای محل کارتان را دارید باید به بسته بندی آن توجه کنید به گونه ای که دستمال کاغذی دارای بسته بندی شکیل باشد. دستمال کاغذی معمولا در فصل زمستان کاربرد بسیار زیادی دارد، در این فصل سرماخوردگی زیاد است و وجود دستمال کاغذی همراه افراد نیاز می باشد اما قرار نیست دستمال کاغذی را بدون روکش درون جیبتان قرار دهید زیرا برای پاک کردن مخاط دماغتان این دستمال کاغذی به صورت مستقیم با نقاط حساس ما در تماس است لزا باید از نمونه های جیبی آن استفاده کنید. نمونه ای از دستمال کاغذی ها در بازار موجود هستند که به صورت فله ای به فروش می رسند،

پیشنهاد خرید : ست لباس پسرانه

این نمونه از دستمال کاغذی ها دارای کیفیت بالایی نیستند و نسبت به مدل های دیگر دارای قیمت ارزان تری هستند در صورتی که از این دستمال کاغذی ها استفاده کنید باعث بروز آلرژی، سرفه و مشکلات پوستی می گردد.

مطالعه ی بیشتر

نمایش دادن همه 9 نتیجه