حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

بهترین مارک پوشک بچه برای نوزاد دختر

سایز 1

اگر به فکر تهیه سیسمونی برای نوزاد دختر خود هستید قطعا یکی سخت ترین کارها، انتخاب پوشک بچه ای مناسب برای نوزادتان است. برندها و مدل های مختلفی از پوشک بچه در بازار موجود است که برخی از آنها به تفکیک پوشک مخصوص برای نوزادان دختر و پسر پرداخته اند اما با این حال باز هم انتخاب بهترین مارک پوشک بچه برای نوزادان دختر قدری دشوارتر است زیرا در صورت انتخاب اشتباه موجب آسیب و صدمات جبران ناپذیری به نوزاد خود می شوید. پوشک های یکبار مصرف راحتی و آرامش را برای والدین و نوزادان به ارمغان آورده اند. در زمان های گذشته از پوشک های پارچه ای و یا قنداق استفاده می شده است که استفاده از پوشک پارچه ای و قنداق نیز معایب خود را داشته است، اما امروزه تصور زندگی بدون پوشک یکبار مصرف سخت است به همین دلیل بازار پوشک های یکبار مصرف گرم بوده و همچنین تنوع زیادی از پوشک ها در بازار وجود دارد. همانطور که همه می دانید استراحت و خواب نوزاد یکی از دلایل اصلی سلامت و رشد کودک است که کیفیت پوشک نقش بسزایی در این زمینه را ایفا می کند، اما مسئله مهم در این زمینه انتخاب پوشکی باکیفیت و مناسب برای نوزاد دختر است، والدین برای خرید بهترین مارک پوشک برای نوزاد دختر خود باید اطلاعات کافی در این زمینه را داشته باشند. تیم ما ویژگی های پوشک بچه با کیفیت را برای والدین شرح می دهد تا با اطلاعات کافی اقدام به خرید نمایند:

۱-قدرت جذب بالا: قدرت جذب پوشک موجب خشک ماندن پوشک و همچنین مانع از پس دادن نم و رطوبت می شود. قدرت جذب بالا استفاده از پوشک بچه را در طول روز به حداقل می رساند.

از نیازی های نوزاد : صندلی ماشین کودک

۲-ضد حساسیت بودن پوشک: کودکان معمولا دارای پوست بسیار حساس و لطیفی هستند که در صورت مراقبت نادرست خیلی زود دچار آسیب می شوند. پوشک هایی که ضد حساسیت هستند مانع از سوختگی و التهاب در کشاله ران نوزاد می شوند اما والدین توجه کنند که در هنگام خرید پوشک بچه برای نوزاد دختر خود باید به رنگ و مواد معطر بکار رفته در آن توجه کنند زیرا به دلیل تفاوت در ناحیه تناسلی نوزادان دختر و پسر، استفاده از رنگ و عطر در پوشک برای نوزادان دختر موجب عفونت های ادراری می شود.

۳-دارای کانال عبور دهنده هوا باشد: کانال های عبور دهنده در پوشک های مناسب برای نوزادان دختر موجب گردش هوا در پوشک می شود و این امر از تحریک شدن پوست و مرطوب ماندن پوشک جلوگیری می کند. تحریکات پوستی برای نوزادان دختر به دلیل گرما و رطوبت در ناحیه تناسلی غیر تهویه ایجاد می شود و زمینه را برای رشد باکتری ها آماده می کند در نتیجه کودک دچار عفونت ادراری می شود.

سایر محصولات نی نی وب : آغوشی

۴-ساختار ارگونومیک و متناسب با بدن کودک داشته باشد: اگر ساختار فیزیولوژی بدن نوزادتان برایتان مهم است بهتر است به دنبال پوشک هایی باشید که متناسب با ارگونومی بدن کودکان ساخته شده اند زیرا این پوشک ها متناسب با قد و وزن کودکان هماهنگ هستند و همچنین مشکلاتی چون انحراف پای کودک به وجود نمی آید.

برای خرید پوشک برای نوزاد دختر نیاز نیست خودتان را نگران کنید، تنها با داشتن اطلاعات کافی در این زمینه به راحتی می توانید پوشکی مناسب را تهیه و خریداری کنید. با توجه به وجود برندهای مختلف از پوشک بچه ابتدا باید نیاز کودک را در نظر بگیرید تا خریدی مطمئن و با کیفیت راتجربه کنید، البته در خصوص قیمت پوشک توجه داشته باشید که پوشک های گران قیمت به معنای کیفیت بالای آنها نیست بلکه این افزایش قیمت برای برندهای خارجی به دلیل حق گمرک و … می باشد.

برای خرید بهترین پوشک بچه کلیک کنید : پوشک بچه

نی نی وب
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.